شورای هنر

انجمن توان یاب و احیاء ارزشها برای تحقق اهداف سازمانی خود، به فعالیتهایی همچون فعالیتهای هنری پرداخته است که از آنجمله می توان برپایی نمایشگاههای نقاشی و خطاطی و آثار حجم، چاپ و فروش کارتهای سال نو و ...  پرداخته است، بر همین با تشکیل شورای هنر هر دو هفته یکبار تصمیات مربوط به هنر توسط افراد متخصص در این زمینه اتخاذ می شود.

 

 

اعضای شورای هنر به شرح ذیل است:سیداحسان عمرانی
کارشناس گرافیک
در سال 1362 متولد شد و مدرک کارشناسی گرافیک خود را از دانشگاه انقلاب اسلامی اخذ نموده است و از سال 1387 تاکنون به صورت داوطلبانه با این انجمن فعالیت می نماید.
 
خسرو منصوریان
کارشناس مددکاری اجتماعی
1326/02/20 در تهران متولد شد و مدرک کارشناسی خود را در رشته مددکاري اجتماعي اخذ نموه است.

 


محبوبه پــــلــنـــگی
کارشناس علوم اجتماعی

در سال 1338 متولد شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت فرهنگی اخذ نموده است، وی رئیس موزه هنرهای معاصر فلسطین است و از سال 1390 با این انجمن فعالیت می نماید.

 
تهمینه یگانه آسیابی
کارشناس مدیریت بازرگانی
1344/06/02 در بروجرد متولد شد و مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه اسلامی واحد تهران جنوب اخذ نموده است. 20 سال مدیر مالی و اداری شرکت های مهندسین مشاورین رعدان، ایراتم و کاوشیار بود و از سال 1387 تاکنون به صورت داوطلب در سمت مدیر عامل انجمن حمایت از کودکان و نوجوانان توانیاب و مدیر مالی دو انجمن احیاء ارزشها و توانیاب فعالیت می نماید.
 
فاطمه صالحی شهرابی
کارشناس ارشد مددکاری اجتماعی
1364/12/12 در تهران متولد شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مددکاری اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ نموده است وی از همان زمان دانشجویی در سال 87 به عنوان داوطلب فعالیت خود را آغاز، سپس به عنوان مسئول روابط عمومی مشغول به کار شد و از سال 1390 تاکنون به عنوان مدیر عامل انجمن احیاء ارزشها در این انجمن فعالیت می نماید.

 

 


 
مریم چراغی                                                                                    
مدیر اجرایی گالری آشیانه مهر
1360/06/14 در بروجرد متولد شد و مدرک کارشناسی خود را در رشته آموزش ابتدایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز اخذ نموده است و دارای سابقه کار در مقطع پیش دبستانی و دبستان می باشد، وی از خرداد ماه سال 1394 تاکنون به عنوان مدیر اجرایی گالری آشیانه مهر در این انجمن فعالیت می نماید.